Hi, How Can We Help You?
  • 7-24 Montaj Tamir Teknik Servis

Adana Klima Servisi

Adana Klima Servisi

Klima servisi, Hayatın her noktasında yazın sıcak havalardan, kışın ise soğuk havalardan kaçış noktamız olan klimaların kullanımı her geçen gün yaygınlaşıyor. Daha sık ve daha yaygın şekilde kullanılmasında klima servisi ihtiyaçlarını ortaya çıkartıyor. Adana Klima Servisi olarak ise tüm klimalarda görülebilecek teknik arızalardan, genel bakım işlemlerine kadar her zaman hızlı ve güvenilir hizmetler sunuyoruz. Özellikle de klimalarda her zaman verimli ve uzun ömürlü bir kullanım standardının yakalanabilmesine yardımcı oluyoruz.

Klima Periyodik Bakımının Önemi

Klimaların temel çalışma prensibi dolayısı ile zaman içerisinde dış faktörlerden etkilenir. Toz partikülleri başta olmak üzere pek çok etken klimanın filtresinde birikim oluşturur. Bu durumda zamanla önce performans kaybının düşmesine ve elektrik tüketiminin artmasına, daha sonra ise çok daha ciddi komplike klima arızalarının meydana gelmesine olur. Bu nedenle de Klima Servis profesyonel hizmetleri ile klima periyodik bakımının yaptırılması gerekir. Klima bakım onarımı çalışmalarında klimaların filtresinden, soğutma motoruna kadar tüm parçaları uzman teknikerler tarafından kontrol edilmektedir. Özel ekipmanlar ile son derece hassas şekilde gerçekleştirilen bakım uygulamaları sonucunda, klimanın ilk günkü kalitesinde ve performansında çalışır duruma gelmesi sağlanır. Son derece gelişmiş teknolojiye sahip olan tüm klima modellerine yönelik olarak klima bakımı gerçekleştirilebilmektedir. Tüm klima markaları ve modelleri için klima bakım işlemleri periyodik olarak gerçekleştirilmektedir.

Klima Periyodik Bakım Takibi

Uzman teknikerlerin görev aldığı klima servis uygulamalarında gerçekleştirilen bakım işlemleri periyodik olarak gerçekleştirilmelidir. Çünkü uzmanlar klimaların arızalanmadan ve tam performanslı olarak kullanımının gerçekleştirilebilmesi için yılda en az 2 defa olacak şekilde bakım yaptırılmasını tavsiye ediyor. Gündelik yaşantı içerisinde bu klima bakım programının takip edilmesi çoğu zaman unutulur ve göz ardı edilebilir. İşte bu noktada uzman ekibi ve gelişmiş altyapısı ile klima servisinde periyodik bakımı için tüm marka ve modeldeki klima cihazlarının takibi yapılıyor. Böylelikle bakım zamanı geldiğinde tüketicilere detaylı olarak bilgilendirme yapılarak, gerekli olan bakım işlemleri verecekleri onayları doğrultusunda etkin bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu bakım işlemleri ile klimaların kullanım ömrünü önemli oranda uzatabilmek mümkün olur.

.

Yardıma İhtiyacınızmı var

0530 201 09 19

Hızlı Teknik Servis.

7-24 Teknik Servis

UYGUN FİYAT

Uygun Fiyat

Call Now Button0530 201 09 19