Hi, How Can We Help You?
  • 7-24 Montaj Tamir Teknik Servis

Adana Petek Temizligi

Adana Petek Temizligi

Kombiniz çalıştığı halde petekleriniz yeterince ısınmıyorsa petek temizliğine ihtiyacınız var demektir. Zamanla yabancı maddeler ve kireç birikerek peteklerin su kanallarını tıkar su dolaşımı bozulan petekler yeterince ısınmadığından evinizde, iş yerinizde ısı kaybı ve yüksek faturadan kurtulamazsınız. Sizde kombi petek temizliğinde profesyonel yardım almak istiyorsanız hemen Adana petek temizleme servisimize ulaşın uzman ekibimiz ve modern cihazlarımızla en kısa sürede size ulaşıp ısınma probleminizi en doğru şekilde çözelim.

Peteklerin Altı Isınmıyor Sebebi?

Kış mevsiminde peteğin altı ısınmıyor şikâyeti ile çok sık karşılaşırız. Soğuk havada kombiyi çalıştırma ihtiyacı hissettiğimiz için, peteklerin üstü sıcak altı soğuk olduğunu bu zamanlarda fark ederiz petek ısınmıyor veya peteğin altı ısınmıyorsa bu bir sorun olduğu anlamına gelir. Kalorifer petekleri, kombinin devir daim yaptığı sıcak suyun odaları ısıtmasını sağlarlar.

Petek Koruyucu Kimyasal Önemlimi

Petek temizliği sonrası ısıtma sistemine petek koruyucu kimyasal gereklimi?
Adana’ da petek temizleme uygulaması yaptığımız dairelerde, ısıtma sistemine koruyucu kimyasal konulmasını öneriyoruz. Kombi petek Koruma kimyasalı, radyatör iç kanallarını, kolektör vanalarını, kombi içerisinde bulunan ısıtma eşanjörü ve kombi pompasını korumaktadır. Bu koruyucu kimyasal tesisat sistemini pas, tortu ve kireç oluşumunu engellemektedir. Koruyucu petek sıvısı iç bileşenleri itibari ile bazik özellikte olduğu için, kombi, petek gibi ısınma sisteminde kaldığı süre boyunca sisteme zarar vermemektedir. Koruma kimyasalının ısıtma sistemine konulduğu zaman, Kısa sürede etkisini göstermektedir. Kombiniz çalıştırıldığında suyun döngüsüyle hareket halinde olan petek koruyucu sıvı peteklerinizi ve kombinizi korozyondan koruyacaktır. Sorunsuz kombi petek temizliği yaptıracaksanız ısıtma sistemi içerisine mutlaka kombi petek koruma kimyasalı eklenmelidir. Petek koruma kimyasalı kullanılan sistemlerde kullanılmayanlara göre ısı farkı açıkça görülmektedir. Ayda tesisat Adana petek temizleme servisimizle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

HIZLI TEKNİK SERVİS

7-24 TEKNİK SERVİS

UYGUN FİYAT

UYGUN FİYAT

Call Now Button0530 201 09 19